Otázky a odpovědi

Jak můžu kontaktovat Výkup aut Ostrava a co mám napsat do kontaktního formuláře?

Stačí v sekci NAPIŠTE NÁM vypsat formulář a odeslat. Nezapomeňte napsat TELEFONNÍ ČÍSLO, značku a model auta. Samozřejmě nezapomeňte udat i své jméno a místo bydliště. Pracovníci výkupu aut Ostrava se Vám neprodleně ozvou a domluví si s Vámi termín prohlídky vozu. Nic neplatíte, nikam nemusíte volat, vše pohodlně z domova.

Jaká vozidla vykupujete a kolik od Vás dostanu?

Výkup aut Ostrava vykupuje veškerá auta, která jsou pojízdná, jakéhokoliv stáří a stavu. Po vyplnění kontaktního formuláře v sekci napište nám Vám zavoláme a  automobil prohlédneme. Po prohlídce Vám nabídneme výkupní cenu. Nikam nejezdíte, nikam nevoláte, vše vyřídíme za Vás. Velké autobazary Vám nabídnou vysokou cenu na výkup, ale jakmile přijedete cenu se snaží srazit pomocí nepřiměřených a skrytých obchodních a psychologických triků. Nenechte se ovládat. Náš férový přístůp zajisté oceníte.

V jakých městech působíte?

Výkup aut probíhá ve městech a obcích Moravskoslezského kraje. Vykupujeme auta v Ostravě, Opavě, Frýdku - Místku, Novém Jičíně a městech v okolí. Samozřejmě za Vámi dojedeme i do malé obce v okolí těchto měst.